1 jednolůžkový pokoj, 6 dvoulůžkových pokojů. 2 třílůžkové pokoje. Ve všech prostorech je wifi. Sociální  zařízení společné.

Zázemí v e spolku obsahuje společenskou místnost s TV, koupelnu s pračkou, kancelář která zajišťuje chod  a dodávky jídla,pedikůru, kadeřnici, služby lékařů atdp., praní. Koutek s připojením PC na internet-rádi využívají  příbuzní a členové v případě cesty do zahraničí jako komunikace přes kameru. Dále máme k dispozici knihovnu a relaxační pomůcky pro trénink chůze a posilování kondice.

PŘECHODNÝ POBYT

BRNĚNSKÝ SPOLEK SENIORŮ

Kabátníkova 18, Brno, 602 00

UBYTOVÁNÍ U NÁS

Spolek  seniorů také zajišťuje přechodné pobyty  pro vzniklé neočekávané životní situace a pečující rodiny(nemoc, služební cesty , dovolená, lázně, rekonstrukce bytů atp).

Tato nabídka je velkou výhodou zejména pro vyzkoušení prostředí při úvaze o dlouhodobý pobyt.

Pro tyto případy míváme k dispozici volná lůžka především v letních měsících.