SLUŽBY ZPROSTŘEDKOVANÉ VE SPOLKU

SLUŽBY EXTERNÍ

BRNĚNSKÝ SPOLEK SENIORŮ

Kabátníkova 18, Brno, 602 00

členové spolku mají zajištěné Asistentky sociální péče dle individuálních potřeb a přání a vzhledem ke zdravotnímu stavu  jednotlivců.

Pokoje jsou asistentkami pravidelně navštěvovány, proto naši členové mají neustále svoje asistentky na blízku a to 24 hodin denně  , 7 dní v týdnu

Celodenní stravování-zajišťujeme teplé obědy z výběru ze 4 jídel, snídaně , svačiny a večeře.

zajišťujeme pravidelné návštěvy pedikůry, kadeřnice. Služby zdravotnictví jako jsou rehabilitace  dle ordinace lékaře a lékařskou péči zajišťujeme prostřednictvím registrovaných  pracovníků terénních služeb. Zajišťujeme také terapie se zvířaty –canisterapie v pravidelných intervalech ,  společenské akce s živou hudbou , společně cvičíme při hudbě. Při vhodném počasí a zájmu členů chodíme na procházky do parků a do okolí. Pravidelně zajišťujeme také drobné nákupy dle individuálních zájmů a potřeb a jiné .

Sezonní akce jako například hody v okolí  realizujeme výlety  a  společné trávíme chvíle pohody.